Violet Flame reiki

Reiki fialového plamene, neboli Violet Flame Reiki patří mezi mé oblíbené energie. Ač ho mám jen velmi krátce, hned první setkání s touto energii mi bylo velmi sympatické a příjemné.

Stejně jako v jiných reiki je potřeba osobní zkušenost, která je nesdělitelná.
V létě roku 2000 nalezla Iva Moor 40 symbolů. Nazvala je Reiki Fialového plamene. Není to žádné lepší nebo nové reiki. Ivy Moor si je jistá, že to jsou „staronové“ symboly. Ivy používala denně určitou mantru Nanebevzaté Mistryně Kwan Yin, tedy vzývala Fialový plamen. Touto mantrou přivolávala Přítomnost Kwan Yin. Viděla symboly a rychle je namalovala, aby tuto informaci zajistila.

Nehledala vědomě, jen se pokoušela prohloubit svou duchovnost.
Ivy Moor je mistr/učitel Usui reiki a přirozeně také mistr/učitel Reiki Fialového plamene. Systém symbolů Reiki Fialového plamene nám byl dán ke sdílení.

Zasvěcení do Reiki Fialového plamene probíhá ve 4 zasvěceních

Předpoklad: Mistrovský stupeň v jakékoli energii

Pracuje se tu s energií Mistryně KwanYin a Mistra Saint Germania. Fialový plamen je transformace. Je to jedna s energií Nové doby. Je to jedna z možných cest s Reiki energií. Je to velice silná energie, která transformuje a léčí. Je určená těm, které oslovuje KwanYin a Saint German a kteří chtějí s nimi spolupracovat.

Kwan Yin patří dnes k Nanebevzatým Mistryním a k „Velkému bílému bratrstvu“. Bílé bratrstvo sestává převážně z Mistrů a Mistryň, kteří se naučili ve fyzickém těle ovládat síly Země. Putovali na cestě kupředu mnoha pozemskými životy, různými stupni zasvěcení.
K „Bílému bratrstvu“ patří také Džval Khul, Matka Marie, Kuthumi, Saint Germain, Ježíš, El Morya, White Eagle a mnoho jiných.
Společně s Mistrem Saint Germaniem pracuje s paprskem fialovým/královsky purpurovým odpuštění a transformace.

Postřehy k Violet Flame Reiki:

Fialovým plamenem se dá očistit místnost od prachu a někdy, když se to dobře podaří, zůstane i vůně.
A taky fialový plamen očišťuje srdce od zloby, to je jedna asi z těch transformací. Transformuje starou hořkost a hněv.

Pokud budete mít o tuto energii zájem tak mně můžete kontaktovat na karel.zelinka@gmail.com