Snow White

Před 3000 lety v jedné malé krásné druidské vesničce…..

Byli jsme vesnice léčitelů a používali jsme energii ze země, jako Keltové, Tibeťané a nebo jiné elementární formy reiki. Používali jsme k  léčení i rostliny.

Většina z nás nosila tmavě zelené róby-šaty, pár mužů také tmavě hnědé. V tomto čase se narodili Druidové, bylo to něco, co se nedá popsat.

Jednoho dne do vesnice přišel sněhobíle oblečený muž. Byl to Ježíš, a učil nás léčení se světlem. Tímto se z nás stali ti, čemu se v dnešní době říká „ti, kdo léčí se světlem“ nebo „ti, kdo léčí světlem“.

(ano, já, můj manžel i moje děti jsme byli obyvatelé této vesnice. Ze začátku jsem směla SW předávat pouze lidem, kteří z této vesnice pocházeli.) V prosinci 2004 jsem od svých průvodců dostala svolení zasvěcení předávat volně dál.

Linda Jean Horton

Zasvěcení do  Snow white nás má znovu přivést ke spojení s Kristem (známé také jako s Vyšším selfem) a pomoci zvýšit naše léčitelské schopnosti. Snow white je ve své síle a ve svých vlastnostech jako reiki.

(Snow white byla předána jako dárek od Vyšších sil, a ve většině případů se také tak předává dál. Mistři si účtují pouze poplatek za vystavení certifikátu.)

Snow white nepoužívá symboly, je to čistá energie. Pro zasvěcení na dálku je nejlepší, když máte foto zasvěcované osoby, ale není to podmínka.

Při léčení se Snow white mohou nastat osobní změny, které jsou ale pro Vaše dobro. Někdy to ale sami můžete rozpoznat až později. Zasvěcení do Snow white pomohou otevřít horní čakry, mají vliv na fyzickou stránku. Někteří lidé zasvěcení prožívají tak, že jimi prochází světlo. Zkušenosti jsou takové, že po zasvěcení dochází ke změnám v životě, pomáhají lidem najít lásku, ukončit staré, nefunkční a destruktivní vztahy, dají věci do pohybu. Mistrům se stává, že každým zasvěcením jim přichází něco nového do života.

Naladění na Snow white a léčení

Tato linie nepoužívá žádné symboly, jedná se o čistou energii. Používá se jako reiki, buď samostatně nebo můžete kombinovat i s jinými liniemi reiki. Naladění na energii provádějte v souladu se svým Vyšším Já, záměrem. Nejsou potřeba žádné speciální rituály.

Poprosíte Vyšší Já na vyladění energie SW. Předáváte jako jiné reiki, tak jak jste zvyklí, pozicemi rukou, ošetření bolavých míst, pokládáním dlaní na sebe.