Imara reiki

Imara je  forma Reiki energie,  která  vibruje na  vyšší energetické úrovni, než je známo  u tradiční Reiki. Tato energie  se dá přijmout jen tehdy, když  už žák  dostal mistrovské zasvěcení do tradiční  Reiki nebo Kundalini Reiki.  Mnoho  uživatelů  Imara  Reiki  zařazují  tuto  energii  do  Levelu  5,  přičemž  Usui  Reiki  se  přiřazuje k Levelu 1-3 a Karuna-Ki Reiki k Levelu 4.

Imara je velmi silná energie, kterou mžete rozbíjet energetické bloky v těle, je však nutné zachovat vyrovnanost ega, během jejího používání.

Imara je intenzivní energie a vyznačuje se následujícími základními charakteristikami:

o     Imara nepotřebuje žádné symboly

o     Imara používá rozdílné ale jednodušší zasvěcování

o     Imara je specializována léčit zatížení z minulých životů

o     Imara pracuje velice dobře při rozpouštění potlačených problémů

o     Imara Tě může osvobodit od zranění emocionálního těla

o     Imara využívá velice jednoduchou ale intenzívnější léčební dálkovou proceduru

o     Imara se může použít k vytvoření kontaktu s anděly a s duchovními průvodci

o     Imara sezení pomáhají velice často přijímat poselství podvědomí a pomáhá je lépe vysvětlit Barton  Wendel channeloval Imara energii. On a jeho  bratr Geoffry připravili Imaru  pro lidi tak, jak se dnes všude vyučuje.

Imara Reiki znamená „Víc Reiki“… ve vztahu k vyšší vibraci energie

Jako Imara mistr by jsi se měl bezpodmínečně před každým zasvěcením přesvědčit, zda je příjemce dostatečně připraven, aby mohl přijmout Imara energii. Zasvěcení by mělo následovat minimálně 30 dnů po mistrovském zasvěcení do Usui Reiki nebo Kundalini Reiki. Tato čekací doba by se měla brát jako absolutní minimum, lépe je ale v  každém případě delší rozestup, abychom si byli jistí, že se Usui/Kundalini  energie plně rozvinula a ukotvila a že nenastane žádné přeenergetizování s Imarou energií.