Gold reiki

Vzdělání Gold-Reiki je třístupňový zasvěcovací program. Po třetím zasvěcení dosáhneš úrovně Mistra a můžeš do Gold-Reiki zasvěcovat i ostatní.

Pro zasvěcení do tohoto systému, je potřeba nejdříe absolvovat zasvěcení Kundaliny reiki 1,2,3.

Gold-Reiki je možností, jak zvýšit a zjemnit energie Kundalini. Poté, cos ukončil Kundalini-Reiki Mistr/učitel, můžeš pokračovat stupni Booster, které v tobě zesílí působení kundalini. Jedná se o šest zasvěcení. Druhou cestou je pokračovat v Gold-Reiki, která sestává ze tří zasvěcení a končí stupněm Gold-Reiki Mistr/učitel. Gold-Reiki je jiná vibrační frekvence než Kundalini-Reiki a je pociťována jako měkčí. Je to příjemná, láskyplná energie. Nech rozhodnout svůj cit, zda chceš raději pokračovat Gold-Reiki po ukončení základních stupňů Kundalini-Reiki nebo chceš zesílit proudění pomocí stupňů booster. Obě cestě se nevylučují. Vyzkoušej si, co ti lépe vyhovuje.

první zasvěcení – harmonizuje především oblast solar-plexu

druhé zasvěcení – zesiluje tuto zlatou vibraci a současně posiluje a pročišťuje i reiki-kanály

třetí zasvěcení – Mistr/učitel – je zesíleno až na maximum působení a zesílení zlatého světelného paprsku a předává se postup jak toto zasvěcení předávat dále.

Předpokladem je ukončení základního vzdělání Kundalini-Reiki stupněm Kundalini-Reiki Mistr/učitel. Tři stupně Gold-Reiki zesílí a zjemní energii kundalini. Mezi zasvěceními by mělo být nejméně 7 dnů odstupu k zajištění širšího rozvoje energie. Uzavřením Gold-Reiki 3 jsi Gold-Reiki Mistr/učitel a můžeš do tohoto systému zasvěcovat i ostatní.