Capai reiki

Trpím poruchami svého sexuálního života? Je moje partnerství ještě stabilní, nebo moje láska zaspala? Jsem posedlý sexem, nebo závislý? Proč mě sex nebaví? Dává mi můj / moje partner/ka, co si přejí?

Sexualita, i když se o ní denně hovoří v pořadech a diskuzích v nejrůznějších televizních stanicích, je to pro spoustu z nás věc, o které neradi mluvíme. Tak citlivě, jak naše hlava zachází s touto věcí, o to citlivěji reaguje naše tělo na tento podnět. Stress, výkonnostní tlak, denní únava, narušují nejen naše pocity, ale zvyšují také zdržování se sexu, či dokonce stud a strach.

Sex je jedna z nejkrásnějších „vedlejších věcí“ v našem životě. Vyrovnaný sexuální život přináší uvolněnost pro tělo, duši a ducha. Prokázané je, že spousta párů nespí spolu – ale pouze vedle sebe.

Lékaři mluví o nové nemoci národa, pod diagnózou LSD (low sexual desire), což v překladu znamená, „nechuť k sexu“, nebo „nízká touha po sexu“.

Vzájemné očekávání se často staví na vysoký stupeň kdy každý má vlastní představu o tom, jak by měl vypadat jeho / její sexuální život, což je pochopitelné. Ale že každý z nás proto musí něco „udělat“ aby něco změnil, to většina popírá a oddaluje od sebe daleko, aby neudělal nic špatného.

 

Málo který člověk může tvrdit, že je ve svém sexuálním životě stále šťastní a spokojení.

Capai Reiki přináší harmonické sexuální energie a učí „se pouštět“ nebo „uvolnit“. Capai znamená „dosažení“ a tato energie ti dá možnost žít varovaný společný život.

Capai reiki, je energie vyrovnanosti a harmonie.

První čakra je čakra zrození, se které jsme tvořeni a přes kterou dále realizujeme věci nové.

Energie Capai, tak pomáhá vyrovnat její stav a tím harmonizovat naší tvořivost a fyzické realizování naších představ.

Je prosta a jednoduchá, přitom zářivě energeticky plná.

Capai nám pomáhá realizovat naše sny, zkvalitňovat náš život.