Boží světlo

Vše co vyzařuje lásku je povsneseno na tu nejvižší uroveň. Láska je tvořívá formu ducha, která nám otevíra poznání nejvznešenější.

Prostujte skrze tuto zkušenost a nechte srdce otevřené. Jen tak dojdete ůplnému poznání podstaty. Projděte zahradou, která se Vám otevíra a trhejte ovoce se stromu poznání. Mějte však v patrnosti, že cesta, která se Vám timto otevře může být dlouhá a strmá. Však to co Vás čeka na konci, záleží jen a jen na Vás

Láska je cesta ke světlu a všem jeho formám.

Boží světlo je energetický systém, který mi přišel před jedním větším čístení jedné historické budovy na kterou si mě pozval jeden z mých klintů. Jako patron této energie se mi předstastavil Metatron. Psalo se zaří 2008. Hned po prvním zasvění, které bylo středně intenzivní. Jsem byl unešen hustoto této energie. V ruce se mi přelévala doslova jako šlehačka. Postupně jsem se žačal dozvídat co a jak se s ní dá dělat a bylo mi také sděleno, kdy dostanu dalši zasvěcení této energie. Postupně jsem zjistil, že tento energetický systém má 10 ůrovní a že ještě chvili bude trvat, než budu smět dosáhnout k poslednímu stupni.

Nicméně i tak se zdála energie velmi učiná a víceméně začala hned patřít mezi mé oblíbené a každodenně používané energie. Jistě všichni nebo většína z Vás znáte symbol boží světlo a jak jste jistě již někde slyšeli má i tento symbol schopnost se napojovat  na naše průvodce. Používa se také pro odvádění jinných entit, zpět tam kam patří.

Obdobně i tato energie je energie čistící a na doprovázení jiných entit je ideální. Její použítí je však mnohem širší, používa se při lečemí přivtělených bytosti, čištění aury, čistění obydlí, domů a usedlostí a má mnohé další použití.

Na co bych ovšem chtěl hned v samotném počátku tohoto systémů upozornit je jedno kouzelné slůvko a tím slovek je „jednoduchost“. Proto nehledejme v ničem složitosti ani v této energii, která jistě patří mezi  zajímavé  energie, ale neděla si ambice se něčim povyšovat na druhé. V našem vesmíru, je celá řada dalších systemů, které ještě zůstávají skrity a v dobách, kdy již na tyto budeme zrali jsme se mohly rozpomenou a naladit se na jejich vlnu.

Věřím, že si Vás tato energie oblíbí stejně jako si jistě vy oblíbite ji a budete si navzájem pomáhat na společné cestě za poznáním lasky a pravdy ve večnosti.

S láskou a reiki,

Karel Zelinka

http://www.cestaduse.cz